Letná výzva 170km

medaila Letnej výzvy 170km

Prinášame ti novú výzvu, nový virtuálny beh. Letná výzva je špeciálna v tom, že máš na odbehnutie výzvy celé leto a beh nemusíš odbehnúť naraz. Dĺžka trasy je 170 km, ktoré musíš nabehať za celé leto.

Letná výzva je vhodná pre každého, či už pre začínajúcich bežcov, alebo pokročilých. Taktiež je vhodná pre nordic walkerov. Samozrejme môžeš kľudne kombinovať beh a nordic walking.

Absolvovanú trasu môžeš poslať buď ako mesačný sumár behov, alebo ako celkový sumár behov. Upozorňujeme, že všetky behy, screenshoty a fotky treba nahrať na našej webstránke za celú Letnú výzvu spolu. Nenahrávaj nám každý beh zvlášť, pretože nevieme zaručiť, že nám niečo neunikne. Po splnení výzvy nám nahraj tvoje screenshoty. Formulár na zdieľanie behov nájdeš na tejto stránke pod tlačítkom Prihlásiť sa. Následne nám vyplň tvoje celé meno, email, prípadne napíš poznámku a nahraj tvoje fotky/screenshoty. Je možné nahrávať viac obrázkov. Následne nám ich nezabudni odoslať. Obdržíš email s linkom, kde sa tvoje fotky nahrali a ako ich uvidíme my. 

Akceptujeme behy od 21.06.2021 do 21.9.2021 bez ohľadu na dátum registrácie.

Trvanie Letnej výzvy 170km:

Virtuálny beh prebieha od 21.06.2021 do 21.9.2021.

Registrácia prebieha od 21.06.2021 do 10.9.2021.

Medaile odosielame ihneď.

Tvoj screenshot / fotku z behu nám nahraj do formulára na tejto stránke, ktorý sa nachádza pod tlačítkom Prihlásiť sa. My si automaticky zaevidujeme, že si beh odbehol. Ďakujeme! 

Štartovné Letná výzva 170km:

Pre Slovenskú republiku – 15€ vrátane poštovného a balného

Pre Českú republiku – 395Kč vrátane poštovného a balného

Výťažok z virtuálneho behu venujeme tým, ktorí nás o pomoc požiadať nevedia, ale napriek tomu ju veľmi potrebujú. Každý mesiac aj vďaka tebe pomáhame štvornohým kamošom. Ďakujeme!

[files_fm_upload]