Mesačná výzva JÚL

Medaila virtuálneho behu Mesačná výzva JÚL

Odbehni za mesiac 50 kilometrov.

Pre bežcov a nordic walkerov.

Prinášame ti novú výzvu, nový virtuálny beh na mesiac júl. Mesačná výzva je špeciálna v tom, že máš na odbehnutie výzvy jeden mesiac a beh nemusíš odbehnúť naraz. Dĺžka trasy je 50km, ktoré musíš nabehať za celý mesiac júl.

Mesačná výzva je vhodná pre každého, či už pre začínajúcich bežcov, alebo pokročilých. Taktiež je vhodná pre nordic walkerov. Samozrejme môžeš kľudne kombinovať beh a nordic walking. Čiže ak beháš 2x za týždeň po 6,5km, máš to v suchu. Ak behávaš menej, tak neváhaj a vyzvi sa! Ak sa niekomu máli, tak môže trasu absolvovať celú naraz.

Absolvovanú trasu môžeš poslať buď ako mesačný sumár behov, alebo ako týždenný sumár behov, prípadne snímky obrazovky za každý beh zvlášť. Upozorňujeme, že všetky behy, screenshoty a fotky treba nahrať na našej webstránke za celú mesačnú výzvu júl spolu. Formulár na zdieľanie behov nájdeš na tejto stránke pod tlačítkom Prihlásiť sa. Následne nám vyplň tvoje celé meno, email, prípadne napíš poznámku a nahraj tvoje fotky/screenshoty. Je možné nahrávať viac obrázkov. Následne nám ich nezabudni odoslať. Obdržíš email s linkom, kde sa tvoje fotky nahrali a ako ich uvidíme my. 🙂

Akceptujeme behy od 1.7. do 31.7. bez ohľadu na dátum registrácie.

Mesačnú výzvu budeme organizovať každý mesiac a vzdialenosť sa bude každým jedným mesiacom zvyšovať, aby si bol stále lepší a lepší.

Medaila mesačnej výzvy bude každý mesiac v tvare známky. Staň sa zberateľom a získaj každý mesiac unikátnu medailu s ikonickým slovenským miestom.

Trvanie virtuálnej mesačnej výzvy JÚL 50KM :

Mesačná výzva prebieha od 1.7.2020 do 31.7.2020.

Štartovné Mesačná výzva JÚL 50KM :

Pre Slovenskú republiku – 15€ vrátane poštovného a balného

Pre Českú republiku – 17,50€ vrátane poštovného a balného

Výťažok z virtuálneho behu venujeme tým, ktorí nás o pomoc požiadať nevedia, ale napriek tomu ju veľmi potrebujú. V mesiaci JÚL to bude OZ Kubínsky útulkáč.