Mesačná výzva JÚN 40km

virtuálna mesačná výzva JÚN 40km
Pre bežcov na nordic walkerov.

Šiesty mesiac v roku ti prináša rovnako ako minulý rok parádnu mesačnú výzvu, ktorá ťa určite namotivuje zdolať minimálne 40km za mesiac jún.

Mesačná výzva je špeciálna v tom, že máš na odbehnutie výzvy jeden mesiac a beh nemusíš odbehnúť naraz. Dĺžka trasy je 40km, ktoré musíš nabehať za celý mesiac jún.

Trasa behu je ľubovoľná.

Absolvovanú trasu nám nahraj ako celkový sumár behov. Upozorňujeme, že všetky behy, screenshoty a fotky treba nahrať na našej webstránke za celú Mesačnú výzvu JÚN spolu. Nenahrávaj nám každý beh zvlášť, pretože nevieme zaručiť, že nám niečo neunikne. Po splnení výzvy nám nahraj tvoje screenshoty. Formulár na zdieľanie behov nájdeš na tejto stránke pod tlačítkom Prihlásiť sa. Následne nám vyplň tvoje celé meno, email, prípadne napíš poznámku a nahraj tvoje fotky/screenshoty. Je možné nahrávať viac obrázkov. Následne nám ich nezabudni odoslať. Obdržíš email s linkom, kde sa tvoje fotky nahrali a ako ich uvidíme my. 

Akceptujeme behy od 1.6.2021 do 30.6.2021 bez ohľadu na dátum registrácie.

Trvanie Mesačnej výzvy JÚN 40km:

Virtuálny beh prebieha od 1.6.2021 do 30.6.2021.

Registrácia prebieha od 01.06.2021 do 24.6.2021.

Odosielanie medailí prebieha od 2.7.2021.

Tvoj screenshot / fotku z behu nám nahraj do formulára na tejto stránke, ktorý sa nachádza pod tlačítkom Prihlásiť sa. My si automaticky zaevidujeme, že si beh odbehol. Ďakujeme! 

Štartovné Mesačná výzva JÚN 40km:

Pre Slovenskú republiku – 15€ vrátane poštovného a balného

Pre Českú republiku – 395Kč vrátane poštovného a balného

Výťažok z virtuálneho behu venujeme tým, ktorí nás o pomoc požiadať nevedia, ale napriek tomu ju veľmi potrebujú. Každý mesiac aj vďaka tebe pomáhame štvornohým kamošom. Ďakujeme!

[files_fm_upload]